Maltex z Certyfikatem ISO!

Szanowni Państwo!

 Mamy ogromną przyjemność poinformować Państwa o uzyskaniu przez Maltex Sp.z o.o. certyfikatu zgodnego z wymaganiami normy międzynarodowej PN-EN ISO 9001:2015.

Jest on potwierdzeniem iż wdrożone standardy i procedury oparte na w/w normie są w naszej firmie realizowane, system jest doskonalony, a planowane cele dotyczące jakości naszych wyrobów są osiągane.  Zakres objęty certyfikacją to: projektowanie, produkcja i sprzedaż wyrobów z tworzyw sztucznych, a także sprzedaży produktów i wyrobów przeznaczonych do higieny dla dzieci.

Poświadczenie zastosowania i wdrożenia ww. systemu znajdą Państwo poniżej. Proszę kliknąć “Czytaj więcej”

Projekt “Prace B+R w celu opracowania innowacyjnego produktu przez firmę Maltex Sp. z o.o.”

Maltex Sp. z o.o. realizuje projekt pn. „Prace B+R w celu opracowania innowacyjnego produktu przez firmę Maltex Sp. z o.o.” współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020, Poddziałanie 1.2.1 Wsparcie procesów badawczo-rozwojowych. W związku z powyższym pragniemy Państwa zaprosić do złożenia oferty cenowej w ramach procedury realizowanej zgodnie z zasadą konkurencyjności na wykonanie prototypu stelaża pełniącego funkcję stojaka do wanienki z organizerem multimedialnym

W tym miejscu uprzejmie informujemy, że procedura realizowana jest zgodnie z zasadą konkurencyjności, o której mowa w  „Wytycznych w zakresie kwalifikowalności wydatków w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, Europejskiego Funduszu Społecznego oraz Funduszu Spójności na lata 2014-2020”.

PLIKI DO POBRANIA

Zapytanie ofertowe

Formularz ofertowy

Oświadczenie

Umowa (wzór)

Informacja o wybranym wykonawcy

Toolmax Sp. z o.o.
ul. Narzędziowa 6
86-005 Białe Błota

Data wpłynięcia oferty:29.07.2020 godz. 16:28
Cena:59 040,00 zł brutto

#zostanwdomu – pokoloruj!

Drodzy!

W trudnym dla nas wszystkich okresie prosimy Was o to, by jeśli to nie jest absolutnie konieczne nie wychodzić z domu! Tylko wspólnymi siłami możemy pokonać nieznośnego wirusa ;-) Wierzymy, że uda się to nam bardzo szybko!.

Zapewne wielu z Was zadaje sobie pytanie jak, w dobie zamkniętych żłobków, przedszkoli i szkół zorganizować czas swoim małym pociechom.

Zachęcając Was do tego, by pozostać ze swoimi maluchami w domach przychodzimy z pomocą! Wystarczy, że macie w domu drukarkę i…kredki!

Pobierzcie grafikę z bohaterami naszej kolekcji “Mały Miś i Przyjaciele” i pokolorujcie według załączonego poniżej wzoru lub wedle własnego uznania ;-)

Kliknij “Czytaj więcej” i wydrukuj obrazek do pokolorowania! ;-)