Kim jesteśmy?

Firma Maltex , spółka z o.o., z polskim kapitałem działa na rynku w przetwórstwie tworzyw sztucznych od ponad 20 lat.

Maltex Sp. z o.o. to przede wszystkim ludzie – zespół wspaniałych indywidualności, którym zależy na wypracowaniu najlepszych z możliwych relacji pomiędzy Klientem a producentem oraz na tym, aby nasze produkty jak i nasze marki kojarzone były z wysoką jakością i dbałością o detal.

Maltex Sp. z o.o. swoją działalność opiera na produkcji artykułów dla gospodarstwa domowego pod marką MALTEX AGD oraz produktów przeznaczonych do codziennej pielęgnacji oraz higieny dzieci i niemowląt MALTEX BABY.

2

Pod marką MALTEX AGD kryje się szeroki wachlarz produktów niezbędnych w każdym domu. Wiadra, szczotki WC, szczoteczki do rąk, miotły, zmiotki i szufelki to produkty rozpoznawalne w swojej prostocie i funkcjonalności oraz bogatej kolorystyce. Produkty te wyróżniają się spośród artykułów dostępnych na rynku wysoką jakością i przystępną ceną.

Obserwacje podczas kąpieli i pielęgnacji dzieci dały nam wiedzę o potrzebach naszych najmłodszych odbiorców, którą wykorzystaliśmy projektując nasze wzory.

MALTEX BABY to marka rozpoznawalna przez najmłodszych odbiorców i ich rodziców. Wanienki stojaki pod wannę, foteliki do kąpieli, wiaderka na pieluchy i wodę, przewijaki, nadstawki. Produkty składające się na zestawy do kąpieli i pielęgnację dziecka zapewniają maluchowi pełen komfort i bezpieczeństwo, zaś opiekunom wygodę. Nocniki, nakładki sedesowe i podnóżki to akcesoria do higieny dziecka, niezwykle pomocne w stawaniu pierwszych kroków w samodzielne życie. Produkty marki m.baby zestawiane są w oryginalne kolekcje – licencjonowane lub własne z grafiką autorską i występują w pięknej kolorystyce. Produkty przeznaczone do kąpieli są dodatkowo oznakowane tak by zapoznać rodziców z zasadami bezpiecznej kąpieli malucha. Produkty marki m.baby występują w bogatej kolorystyce i zestawiane są w oryginalne kolekcje – licencjonowane i własne.