Noc Muzeów 2017 za nami!

Za nami kolejna Noc Muzeów! Także i w tym roku mieliśmy ogromną przyjemność wesprzeć to wydarzenie.  Każdy, kto w ostatni weekend wybrał się do bydgoskiego Muzeum Mydła i Historii Brudu mógł spróbować swoich sił m.in. w „Wanienkowej Grze Miejskiej” :)

DSC_0147 DSC_0138     DSC_0135

Kliknij „Czytaj więcej” i zobacz pełną fotorelację!

III Radomskie Targi Dziecięce tuż tuż!

III Radomskie Targi Dziecięce zbliżają się wielkimi krokami! Konkursy, rabaty, porady ekspertów – to tylko niektóre atrakcje, jakie czekają na Was już w najbliższy weekend! Przyjdź do sklepu „Świat Dziecka”, przy ulicy Kieleckiej 76 w Radomiu i przekonaj się sam! Czekamy na Ciebie! :)

plakat targi dziecięce 2017 mały bez logo

Pirat Alonzo na Wielkanoc w Juraszu!

3 kwietnia mali pacjenci Szpitala Uniwersyteckiego nr 1 w Bydgoszczy po raz kolejny gościli Teatr Za Jeden Uśmiech. Tym razem artyści mieli okazję zaprezentować przedstawienie „Pirat Alonzo i Skarb Królowej Mórz”.
Na zakończenie widowiska dzieci odwiedził Zajączek Wielkanocny, który wręczył wszystkim świąteczne upominki.

Cieszymy się, że kolejny raz mogliśmy wesprzeć akcję organizowaną w Juraszu i tym samym podarować dzieciaczkom odrobinę uśmiechu! :)
skan-podz-page-001
Kliknij „Czytaj więcej” i zobacz fotorelację!

Kids Time 2017 za nami!

VIII Międzynarodowe Targi Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS’ TIME Kielce 2017 przeszły już do historii
Targi Kids Time to największe i jedno z najważniejszych wydarzeń na świecie w sektorze branży dziecięcej.
Co roku w jednym miejscu spotykają się najważniejsi producenci oraz dystrybutorzy m.in. wózków, fotelików, zabawek, odzieży, mebli, tekstyliów i akcesoriów. Wśród tegorocznych wystawców nie zabrakło również nas :) W tym roku zaprezentowaliśmy produkty najnowszej marki „Lulu Design” oraz nową kolekcję Maltex Baby – „Cars”

1 52 8 17

Zapraszamy na Targi Kids Time 2017!

W dniach 23-25 lutego 2017 w Hali Targi Kielce odbędzie się największa wystawa branży dziecięcej w Europie Środkowo–Wschodniej – VIII Międzynarodowe Targi Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS’ TIME!
Z wielką radością informujemy, ze i tym razem będziemy mieli okazję uczestniczyć w charakterze wystawcy! ;)
W tym roku wszystkim odwiedzającym nasze stoisko zaprezentujemy premierowo najnowszą markę – Lulu Design, oraz nową kolekcję produktów Maltex Baby!
Zapraszamy do odwiedzenia stoiska F-16! Naprawdę warto :)

Targi_Kielce_2017

SuperMamaAwards 2016 GOLD!!

Nasza wyprawka dla noworodka i nocniczek z gumkami antypoślizgowymi z najnowszej kolekcji Mały Miś i Przyjaciele zdobywają złote medale SuperMamaAwards 2016!! Nie udało by się to, gdyby nie Wasze wsparcie i zaangażowanie!!! Jesteście NIESAMOWICI!!! W imieniu wszystkich pracowników firmy Maltex serdecznie Wam za to DZIĘKUJEMY!!!

 zloty-medal1

zloty-medal-kopia-2 zloty-medal-kopia