Kids Time 2017 za nami!

VIII Międzynarodowe Targi Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS’ TIME Kielce 2017 przeszły już do historii
Targi Kids Time to największe i jedno z najważniejszych wydarzeń na świecie w sektorze branży dziecięcej.
Co roku w jednym miejscu spotykają się najważniejsi producenci oraz dystrybutorzy m.in. wózków, fotelików, zabawek, odzieży, mebli, tekstyliów i akcesoriów. Wśród tegorocznych wystawców nie zabrakło również nas :) W tym roku zaprezentowaliśmy produkty najnowszej marki „Lulu Design” oraz nową kolekcję Maltex Baby – „Cars”

1 52 8 17

Zapraszamy na Targi Kids Time 2017!

W dniach 23-25 lutego 2017 w Hali Targi Kielce odbędzie się największa wystawa branży dziecięcej w Europie Środkowo–Wschodniej – VIII Międzynarodowe Targi Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS’ TIME!
Z wielką radością informujemy, ze i tym razem będziemy mieli okazję uczestniczyć w charakterze wystawcy! ;)
W tym roku wszystkim odwiedzającym nasze stoisko zaprezentujemy premierowo najnowszą markę – Lulu Design, oraz nową kolekcję produktów Maltex Baby!
Zapraszamy do odwiedzenia stoiska F-16! Naprawdę warto :)

Targi_Kielce_2017

SuperMamaAwards 2016 GOLD!!

Nasza wyprawka dla noworodka i nocniczek z gumkami antypoślizgowymi z najnowszej kolekcji Mały Miś i Przyjaciele zdobywają złote medale SuperMamaAwards 2016!! Nie udało by się to, gdyby nie Wasze wsparcie i zaangażowanie!!! Jesteście NIESAMOWICI!!! W imieniu wszystkich pracowników firmy Maltex serdecznie Wam za to DZIĘKUJEMY!!!

 zloty-medal1

zloty-medal-kopia-2 zloty-medal-kopia

 

Mikołajkowo w Juraszu!

Przedstawiamy fotorelację z widowiska artystycznego pt. „PRZYPADKI NIESFORNEJ AGATKI CZYLI SPOTKANIE Z MIKOŁAJEM”, które odbyło się 28 listopada w Szpitalu Uniwersyteckim nr 1 w Bydgoszczy przy ul. Marii Curie Skłodowskiej 1. Spektakl został przygotowany dla chorych i samotnych dzieci przez Teatr za Jeden Uśmiech!

Niezmiernie cieszy nas fakt, że po raz kolejny mogliśmy wesprzeć tak szczytną inicjatywę, przekazując dzieciom kilka chwil radości i uśmiechu!

dscf1750

Finał Akcji „Wyprawka dla Żaka 2016”

12 września odbył się Wielki Finał organizowanej przez Polski Czerwony Krzyż akcji „Wyprawka dla Żaka”, którą i my mieliśmy przyjemność wspierać. Jak co roku odbył się także specjalny Koncert Charytatywny. Tym razem gwiazdą wieczoru była Margaret!Zobaczcie zdjęcia zdjęcia z tego wydarzenia!

skanowanie0001-page-001img_9724           29

Zapraszamy na Targi Akpol Baby!

Z przyjemnością informujemy, ze już w najbliższy weekend (10, 11 września) w Poznaniu odbędzie się kolejna edycja Targów Dziecięcych AKPOL BABY! Przewidziane są m.in: warsztat pierwszej pomocy prowadzony przez ratowników medycznych Kampanii Bezpieczny Maluch, porady położnej, dzięki czemu przyszłe mamy dowiedzą się, jak przygotować się do porodu, pielęgnacji noworodka, czy karmienia piersią, a także konkurs z atrakcyjnymi nagrodami! Nie zabraknie również specjalnych promocji! W Targach AKPOL BABY udział weźmie 40 ekspertów z branży dziecięcej, w tym oczywiście Maltex Baby! Do zobaczenia 10 września w Poznaniu!

Baner-Rataje-Czekamy-na-Was-784x295px31