Szanowni Państwo,

Miło nam przedstawić Państwu naszą firmę. Maltex Sp. z o.o. to przede wszystkim ludzie - zespół wspaniałych indywidualności, którym zależy na wypracowaniu najlepszych z możliwych relacji pomiędzy Klientem a producentem. Firma rozpoznawalna jest na rynku krajowym i zagranicznym w obszarze branży dziecięcej pod marką Maltex Baby oraz w branży AGD - Maltex Home.

Będąc producentem wanienek dla dzieci mamy świadomość, jak ważna jest pielęgnacja dzieci i niemowląt już w pierwszych dniach życia. Mając na uwadze również zdrowie rodziców opracowaliśmy jedyny i niepowtarzalny stojak pod wanienkę który posiada trzystopniową regulację wysokości, półki na akcesoria i dodatkowe zabezpieczenia. Wanienki dla dzieci występują w 2 rozmiarach, również w opcji z matą antypoślizgową i korkiem odpływowym. Autorska mata antypoślizgowa zastosowana jest również w fotelikach do kąpieli. Wanna z korkiem i matą antypoślizgową, fotelik do kąpieli dla niemowląt , wiaderko na pieluchy i wodę oraz stojak - wszystkie te produkty tworzą niezbędny zestaw do kąpieli malucha. W naszej ofercie znajduje się również specjalna wyprawka dla noworodka zawierająca najpotrzebniejsze akcesoria do pielęgnacji dzieci.

Jako producent nocników dla dzieci opracowaliśmy nowe modele z zastosowaniem gumy antypoślizgowej która gwarantuje większą przyczepność, stabilność i bezpieczeństwo. W ofercie produktów 2K jest nakładka na deskę sedesową z gumkami antypoślizgowymi , nocnik z gumkami antypoślizgowymi oraz podnóżek z gumkami antypoślizgowymi. Produkty Maltex Baby dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej i wielu kolekcjach z grafiką autorską lub licencjonowaną.

Pod marką Maltex Home oferujemy szeroki wachlarz drobnych artykułów gospodarstwa domowego wykonanych z polipropylenu, są to: wiadra, wiadra do mopa, miotły, zmiotki, szufelki oraz szczoteczki do rąk.

Realizując politykę jakości i poddając cyklicznej certyfikacji nasze produkty, przestrzegamy zasadę stosowania komponentów wyłącznie europejskiego pochodzenia i od sprawdzonych producentów.

Pragniemy Państwa zachęcić do zapoznania się z katalogiem naszych produktów i podjęcia współpracy z naszą firmą.

Zespół firmy Maltex


Skontaktuj się z działem sprzedaży i złóż zamówienie.

maltex-belka_